МЕНЮ

Марина Ігнатюк

Візит до психолога у наш час – це широко вживана практика, яка допомагає розібратися з низкою проблем у житті, які неможливо здолати самостійно. Чи це проблеми у стосунках, соціальна фобія, невпевненість у собі або стрес від пережитого нещастя – кожна з цих ситуацій може бути вирішена за допомогою професійного психотерапевта. Особиста зустріч в кабінеті у психолога дає можливість налагодити відверту та якісну комунікацію, приділити достатньо часу та уваги для ефективного аналізу та вирішення проблеми.

Психолог, сімейний психолог, сексолог Житомир

Візит до психолога у наш час – це широко вживана практика, яка допомагає розібратися з низкою проблем у житті, які неможливо здолати самостійно. Чи це проблеми у стосунках, соціальна фобія, невпевненість у собі або стрес від пережитого нещастя – кожна з цих ситуацій може бути вирішена за допомогою професійного психотерапевта.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Моє покликання – допомагати людям стати щасливими, задоволеними та впевненими у собі! Я маю значний досвід роботи з такими проблемами, як: складнощі у відносинах, емоційна залежність, любовні трикутники, розлучення, зради, проблеми в інтимному житті, близькості, сексуальності, різні форми сексуальних розладів, допомога жертвам насильства, низька самооцінка, депресія, невдоволення собою, невпевненість у собі, труднощі в комунікації, проблеми у вибудовуванні особистих кордонів, сексуальне виховання підлітків і дітей тощо.
Моє покликання – допомагати людям стати щасливими, задоволеними та впевниними у собі!
Пам'ятайте, що ніколи не пізно змінити життя на краще! Не відкладайте похід до психолога на завтра, а завітайте на консультацію за адресою м. Житомир, вул. Івана Кочерги, 5В.
Також є можливість особистої зустрічі в Києві за попередньою домовленістю.
м.Житомир, вул.Івана Кочерги, 5В
Я працюю психологом вже багато років і стала свідком якісних змін на краще не в одному житті, тож готова проявляти толерантність, витримку і послідовність у роботі навіть тоді, коли здається, що мало шансів на перемогу. Основними напрямками моєї роботи є сімейна психотерапія та сексологія. Я допомагаю парам пережити зраду, зменшити частоту сварок і конфліктів, позбутися емоційної залежності, налагодити стосунки, вирішити проблеми в інтимному житті, знайти порозуміння з дітьми та родичами.

Часто до мене звертаються з такими проблемами:
- сексуальна несумісність або незадоволеність партнерів;
- зниження сексуального потягу і активності;
- чоловіча імпотенція і жіноча фригідність, спровоковані психологічними факторами;
- стреси, пов'язані із захворюваннями статевих органів або віковим зниженням активності;
- необхідність психологічної підтримки в разі сексуального насильства;
- консультація підлітків в період статевого дозрівання.

Консультація психолога у Житомирі

Також я працюю з різноманітними фобіями, депресіями, низькою самооцінкою, проблемами в комунікації, втратою сенсу життя, подоланням посттравматичних станів тощо.
Якою б не була ваша проблема, звертайтеся, і вас доброзичливо вислухають, підтримають, дадуть професійну консультацію в умовах затишного та комфортного кабінету. Як практикуючий психолог, зі своїми клієнтами я створюю чутливе, безпечне і професійне середовище, в якому ми працюємо разом, щоб подолати проблеми, вирішити конфлікти, сприяти змінам і досягти щастя й благополуччя в вашому житті.

Пропоную конфіденційний і вільний від суджень простір, в якому безпечно вести відверті й довірливі розмови.
Відповідно до проблеми і ситуації консультую як індивідуально, так і проводжу консультації для пар. Незалежно від того, з яким завданням або проблемою прийшла людина, важливим пунктом роботи стає усвідомленість внутрішніх процесів особистості і називання речей своїми іменами. Я володію багатьма методами психотерапії, але в кожному разі варто розуміти, що неможливо якісно змінити життя, не змінивши своїх деструктивних переконань, звичок та думок і не будучи готовим подивитися на ситуацію під новим кутом. Отже, наша робота так чи інакше має бути спільною, в чому і є основна запорука якісної та ефективної психотерапії.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
1
2
3
4

Чому люди звертаються до мене знову?

У своїй роботі я застосовую ефективні й новітні методики терапії для вирішення ваших проблем і прагну досягнути високого трансформаційного результату.
Я працюю з делікатними та інтимними проблемами, тому гарантую вам повну конфіденційність.
Чуйність, співчуття дає можливість краще зрозуміти переживання та тонкощі внутрішнього світу співрозмовника і того,
що з ним відбувається.
Ми довіряємо одне одному, на час нашої співпраці я – ваш вірний друг і помічник. Розуміння та уважність до ваших проблем – це основа моєї роботи!
Висока результативність
Анонімність
Емпатійність
Повна довіра та відкритість
1
2
3
4
Я, Марина Ігнатюк – дипломований психотерапевт, практикуючий психолог, сексолог, тренер-консультант. Професійно займаюсь психологією з 2014 року. Люблю свою роботу, постійно вдосконалюю знання, підвищую професійний рівень. Допоможу виявити причини проблем і розібратися у своїх бажаннях. Я тактовна, реалістична, наділена емпатією, дбайливо ставлюся до почуттів інших, вмію підтримати. Будемо працювати разом, щоб сприяти позитивним змінам.

Крім того, я займаюсь просвітою: проводжу тренінги, воркшопи для батьків щодо сексуального виховання підлітків і дітей тощо.

Якщо ви дійсно готові змінити своє життя на краще — запишіться до мене на консультацію.

Про мене

2021 – Когнітивно-образна терапія А. Колендо-Смирнової
2020 – Курс «Вся правда про жіночий оргазм і його пробудження», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2019 – Курс «Навички для психологічного відновлення», National Center for PTSD, USA
2019 – Курс «Сексуальне здоров'я чоловіка та жінки», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2018 – Курс «Сексуальна терапія, психологічне консультування сексуальності», Житомирська обласна асоціація практикуючих психологів, психотерапевтів, освітній тренінговий центр «Психологія життя», М. Жидко
2018 – Курс «Психосексуальний розвиток дітей», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2017 – 2019 – Житомирський державний університет ім.
І. Франка, професійна кваліфікація – магістр психології, психолог
2018 – Курс «Техніки роботи з емоційно залежними відносинами», Школа «Сучасна психологія», А. Федоров, О. Кущ, Київ

2018 – Психоаналіз за 90 хвилин, Житомирська обласна асоціація фахівців соціальної сфери
2018 – Курс «Використання метафоричних карт в психотерапії», Школа «Сучасна психологія», А. Федоров, О. Кущ, Київ
2017 – Арт-терапія, ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», ART-PRAKTIK, Київ
2015 – 2017 – Курс «Короткострокова психотерапія», Житомирська обласна асоціація практикуючих психологів, психотерапевтів, освітній тренінговий центр «Психологія життя» М. Жидко, Харків
2015 – Психодрама, Українська спілка психотерапевтів, Київ
2014 – 2016 – Курс «Транзактний аналіз», Школа професора П. Горностая, Київ
2014 – 2016 – Курс «Психодрама», Школа професора П. Горностая, Київ
2014 – Теорія та практика психологічного консультування Школа професора П. Горностая, Київ

Освіта

Сертифікати

Відповіді на поширені запитання

1. Як проходить консультація сімейного психолога?
Звісно, сімейні проблеми краще вирішувати як в парі, так і з кожним партнером окремо. Якщо парне звернення з тих чи інших причин неможливе, я проводжу консультацію лише з одним із партнерів. Перший етап надання сімейної психологічної допомоги – це знайомство і розповідь про те, що вас турбує і що ви хочете поліпшити у стосунках. Далі ми обираємо метод психотерапії і працюємо з вашою проблемою.
2. Я чув (ла), що психолог – це людина, яка тільки слухає і нічим не допомагає реально. Це так?
Вислуховування проблеми і переживань клієнта – це лише початковий етап нашої співпраці, який необхідний для того, щоб зрозуміти задачу і встановити довірливі взаємини. Основна мета психокорекції – це трансформація, зміни і покращення вашого життя. Я працюю комплексно, мій підхід включає в себе психодинамічні, особистісно-центровані концепції; тілесно-орієнтовану, емоційно-фокусовану, імаго-, когнітивно-поведінкову терапію, психоаналіз тощо.
3. Скільки триває терапія?
Тривалість однієї консультації – 50 хв. Кількість сеансів, які будуть необхідні для вирішення вашої проблеми, визначається індивідуально і залежить від масштабів та складності задачі. Комусь вистачає кількох консультацій психолога, щоб відновити ефективне та продуктивне життя. Іншим необхідна більш тривала терапія. Я зацікавлена в тому, щоб ефект від нашої співпраці настав якомога швидше.
4. Як здійснюється оплата за консультації?
При бронюванні консультації в кабінеті психолога необхідно внести 50% від вартості послуги. Інша частина вартості здійснюється по завершенню сеансу.

Онлайн-консультування здійснюється за 100% передоплатою. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок (-10% від вартості, починаючи з 5-ї консультації).

5. Як проходить консультація у психолога-сексолога?
Ми знайомимося й обговорюємо особисте розуміння клієнтом проблеми, яка його турбує. Часто розлади інтимного характеру мають психологічні причини, тож передусім ми з'ясовуємо чи ваша проблема має тільки психогенний характер чи й фізіологічний, і тоді є також необхідність обстеження у терапевта, фізіотерапевта, уролога, андролога або гінеколога. Потім ми обираємо найбільш ефективний варіант психотерапії і працюємо до отримання позитивного результату.
6. Мені соромно, я боюсь зізнатися у своїх проблемах та особливостях. Як бути?
Довіра і конфіденційність – основні засади моєї роботи. Я розумію, як важко буває людині відкритися й озвучити найпотаємніше, тому ставлюся до ваших секретів із турботою й повагою. Будь-які відомості, передані мені під час консультації, особистість клієнта і сам факт прийому є конфіденційною інформацією і не передаються третім особам. Я не займаюся осудом чи оцінюванням вчинків клієнта згідно соціальних норм та правил. Як спеціаліст я орієнтуюся виключно на проблему звернення. Незалежно від вашої гендерної ідентичності, сексуальності, статусу стосунків або особистої ситуації, я буду прагнути підтримати вас і допомогти.

Замовте консультацію

НАВІГАЦІЯ
Залиште номер вашого мобільного телефона і я зв'яжуся з вами
КОНТАКТИ
Отримати
консультацію
800₴
Вартість:

Консультація психолога онлайн

800 ₴
Отримати
консультацію
Вартість:

Консультація психолога Житомир

1000 ₴
Отримати
консультацію
Вартість:

Сімейна консультація
(для 2-х осіб)

Замовити
сертифікат
3600 ₴ - п'ять консультацій (10% знижки)
800 ₴ - одна консультація

Подарунковий сертифікат

Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
Замовити
сертифікат
Отримати
консультацію
Замовлення консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення онлайн консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення консультації у Житомирі
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення cімейної консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення подарункового сертифікату
Для того, щоб замовити сертифікат, залиште свої контактні дані
Кількість консультацій у сертифікаті
Made on
Tilda