МЕНЮ

Марина Ігнатюк

Багато людей стикаються з сексуальними проблемами і труднощами у стосунках. Такі проблеми можуть бути короткостроковими або довгостроковими, фізичними й (або) психологічними, набутими після періоду нормального сексуального функціонування, або ж присутніми протягом усього сексуального життя. Але, на відміну від решти сфер нашого буття, де ми приймаємо злети і падіння, коли справа доходить до інтимно-особистісної сфери, нам важче усвідомити і визнати, що проблема існує. Важко зізнатися собі, не кажучи вже про інших, в тому, що́ саме ми відчуваємо й думаємо. Це може вплинути на самооцінку, впевненість, загальне самопочуття та взаємовідносини з іншими людьми.

Сексолог, сімейний психолог вирішую проблеми інтимної сфери

Послуга онлайн-консультування дозволить вам отримати допомогу фахового психолога без необхідності приїзду в його кабінет. Вам достатньо узгодити час для проведення онлайн-сесії через Skype, Viber, WhatsApp, Zoom чи Facebook Messenger і зробити дзвінок.
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Консультація сексолога
Для того, щоб отримати консультацію, залиште свої контактні дані
Оберіть вид консультації
Вирішити низку інтимних проблем допоможе консультація з досвідченим сексологом, який не буде засуджувати, а підтримає зі співчуттям і розумінням, допоможе розкритися, усвідомити та трансформувати ваші сексуальні проблеми або розчарування.
Мета психокорекції полягає у виявленні психологічних причин, що викликають сексуальні проблеми, усуненні порушень, попередженні їх відновлення, а також гармонізації стосунків в сексуальній сфері.
Вирішити низку інтимних проблем допоможе консультація з досвідченим сексологом
Якщо у вас є проблеми з сексуальною активністю, занепокоєння розладами сексуального потягу, проблема близькості, фобії тощо, запишіться на консультацію до кваліфікованого психолога-сексолога. Незалежно від вашої гендерної ідентичності, сексуальності, статусу стосунків або особистої ситуації, я буду прагнути підтримати вас і допомогти отримувати задоволення від статевого життя.
Консультація психолога-сексолога
Проблеми в інтимному житті часто замовчуються, що є великою помилкою. Адже здорові та сповнені радості сексуальні стосунки є запорукою гарного самопочуття, стабільної самооцінки і міцних сімейних взаємин.
Найчастіше до мене звертаються з такими проблемами:
- секс став рутиною і позбавлений різноманіття;
- втрата сексуального потягу, знижене лібідо;
- сексуальна дисгармонія, неспівпадіння статевої конституції;
- сексуальний дискомфорт (незадоволення своїм тілом і проблеми з сексуальною впевненістю);
- ставлення під сумнів своєї сексуальної «нормальності», небажання експериментувати;
- сором'язливість, фобії або сексуальна огида;
- сексуальне насильство або напад;
- проблеми сексуальної орієнтації;
- побоювання з приводу відсутності сексуального досвіду;
- статеве виховання та сексуальна просвіта.

Консультація психолога-сексолога

Особливі сексуальні проблеми, з якими звертаються чоловіки:
- еректильна дисфункція (послаблена чи відсутня ерекція);
- передчасна еякуляція;
- уповільнена еякуляція або її затримка;
- онанізм, залежність від мастурбації;
- порнозалежність.

Серед жінок основними сексуальними проблемами є:
- нездатність отримувати оргазм або труднощі у його досягненні;
- нерозуміння власних бажань, нерозкрита сексуальність;
- вагінізм (напруга м'язів піхви при спробі статевого акту);
- диспареунія або біль під час сексу.
Якою б не була ваша проблема в інтимній сфері, звертайтеся, і вас доброзичливо вислухають, підтримають, нададуть професійну консультацію. Як практикуючий психолог-сексолог зі своїми клієнтами я створюю чутливе, безпечне і професійне середовище, в якому ми працюємо разом, щоб подолати проблеми сексуальних розладів, сприяти змінам і покращити сексуальне здоров'я, самопочуття, досягти щастя й благополуччя в цій сфері життя. Пропоную конфіденційний і вільний від суджень простір, в якому безпечно вести делікатні розмови. Залежно від проблеми і ситуації консультую як індивідуально, так і проводжу консультації для пар
Отримати консультацію
Отримати консультацію
1
2
3
4

Чому люди звертаються до мене знову?

У своїй роботі я застосовую ефективні й новітні методики терапії для вирішення ваших проблем і прагну досягнути високого трансформаційного результату.
Я працюю з делікатними та інтимними проблемами, тому гарантую вам повну конфіденційність.
Чуйність, співчуття дає можливість краще зрозуміти переживання та тонкощі внутрішнього світу співрозмовника і того,
що з ним відбувається.
Ми довіряємо одне одному, на час нашої співпраці я – ваш вірний друг і помічник. Розуміння та уважність до ваших проблем – це основа моєї роботи!
Висока результативність
Анонімність
Емпатійність
Повна довіра та відкритість
1
2
3
4
Я, Марина Ігнатюк – дипломований психотерапевт, практикуючий психолог, сексолог, тренер-консультант. Професійно займаюсь психологією з 2014 року. Люблю свою роботу, постійно вдосконалюю знання, підвищую професійний рівень. Допоможу виявити причини проблем і розібратися у своїх бажаннях. Я тактовна, реалістична, наділена емпатією, дбайливо ставлюся до почуттів інших, вмію підтримати. Будемо працювати разом, щоб сприяти позитивним змінам.

Крім того, я займаюсь просвітою: проводжу тренінги, воркшопи для батьків щодо сексуального виховання підлітків і дітей тощо.

Якщо ви дійсно готові змінити своє життя на краще — запишіться до мене на консультацію.

Про мене

2021 – Когнітивно-образна терапія А. Колендо-Смирнової
2020 – Курс «Вся правда про жіночий оргазм і його пробудження», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2019 – Курс «Навички для психологічного відновлення», National Center for PTSD, USA
2019 – Курс «Сексуальне здоров'я чоловіка та жінки», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2018 – Курс «Сексуальна терапія, психологічне консультування сексуальності», Житомирська обласна асоціація практикуючих психологів, психотерапевтів, освітній тренінговий центр «Психологія життя», М. Жидко
2018 – Курс «Психосексуальний розвиток дітей», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2017 – 2019 – Житомирський державний університет ім.
І. Франка, професійна кваліфікація – магістр психології, психолог
2018 – Курс «Техніки роботи з емоційно залежними відносинами», Школа «Сучасна психологія», А. Федоров, О. Кущ, Київ

2018 – Психоаналіз за 90 хвилин, Житомирська обласна асоціація фахівців соціальної сфери
2018 – Курс «Використання метафоричних карт в психотерапії», Школа «Сучасна психологія», А. Федоров, О. Кущ, Київ
2017 – Арт-терапія, ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», ART-PRAKTIK, Київ
2015 – 2017 – Курс «Короткострокова психотерапія», Житомирська обласна асоціація практикуючих психологів, психотерапевтів, освітній тренінговий центр «Психологія життя» М. Жидко, Харків
2015 – Психодрама, Українська спілка психотерапевтів, Київ
2014 – 2016 – Курс «Транзактний аналіз», Школа професора П. Горностая, Київ
2014 – 2016 – Курс «Психодрама», Школа професора П. Горностая, Київ
2014 – Теорія та практика психологічного консультування Школа професора П. Горностая, Київ

Освіта

Сертифікати

Відповіді на поширені запитання

1. Як проходить консультація сімейного психолога?
Звісно, сімейні проблеми краще вирішувати як в парі, так і з кожним партнером окремо. Якщо парне звернення з тих чи інших причин неможливе, я проводжу консультацію лише з одним із партнерів. Перший етап надання сімейної психологічної допомоги – це знайомство і розповідь про те, що вас турбує і що ви хочете поліпшити у стосунках. Далі ми обираємо метод психотерапії і працюємо з вашою проблемою.
2. Я чув (ла), що психолог – це людина, яка тільки слухає і нічим не допомагає реально. Це так?
Вислуховування проблеми і переживань клієнта – це лише початковий етап нашої співпраці, який необхідний для того, щоб зрозуміти задачу і встановити довірливі взаємини. Основна мета психокорекції – це трансформація, зміни і покращення вашого життя. Я працюю комплексно, мій підхід включає в себе психодинамічні, особистісно-центровані концепції; тілесно-орієнтовану, емоційно-фокусовану, імаго-, когнітивно-поведінкову терапію, психоаналіз тощо.
3. Скільки триває терапія?
Тривалість однієї консультації – 50 хв. Кількість сеансів, які будуть необхідні для вирішення вашої проблеми, визначається індивідуально і залежить від масштабів та складності задачі. Комусь вистачає кількох консультацій психолога, щоб відновити ефективне та продуктивне життя. Іншим необхідна більш тривала терапія. Я зацікавлена в тому, щоб ефект від нашої співпраці настав якомога швидше.
4. Як здійснюється оплата за консультації?
При бронюванні консультації в кабінеті психолога необхідно внести 50% від вартості послуги. Інша частина вартості здійснюється по завершенню сеансу.

Онлайн-консультування здійснюється за 100% передоплатою. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок (-10% від вартості, починаючи з 5-ї консультації).

5. Як проходить консультація у психолога-сексолога?
Ми знайомимося й обговорюємо особисте розуміння клієнтом проблеми, яка його турбує. Часто розлади інтимного характеру мають психологічні причини, тож передусім ми з'ясовуємо чи ваша проблема має тільки психогенний характер чи й фізіологічний, і тоді є також необхідність обстеження у терапевта, фізіотерапевта, уролога, андролога або гінеколога. Потім ми обираємо найбільш ефективний варіант психотерапії і працюємо до отримання позитивного результату.
6. Мені соромно, я боюсь зізнатися у своїх проблемах та особливостях. Як бути?
Довіра і конфіденційність – основні засади моєї роботи. Я розумію, як важко буває людині відкритися й озвучити найпотаємніше, тому ставлюся до ваших секретів із турботою й повагою. Будь-які відомості, передані мені під час консультації, особистість клієнта і сам факт прийому є конфіденційною інформацією і не передаються третім особам. Я не займаюся осудом чи оцінюванням вчинків клієнта згідно соціальних норм та правил. Як спеціаліст я орієнтуюся виключно на проблему звернення. Незалежно від вашої гендерної ідентичності, сексуальності, статусу стосунків або особистої ситуації, я буду прагнути підтримати вас і допомогти.

Замовте консультацію

НАВІГАЦІЯ
Залиште номер вашого мобільного телефона і я зв'яжуся з вами
КОНТАКТИ
Отримати
консультацію
800₴
Вартість:

Консультація психолога онлайн

800 ₴
Отримати
консультацію
Вартість:

Консультація психолога Житомир

1000 ₴
Отримати
консультацію
Вартість:

Сімейна консультація
(для 2-х осіб)

Замовити
сертифікат
3600 ₴ - п'ять консультацій (10% знижки)
800 ₴ - одна консультація

Подарунковий сертифікат

Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
Замовити
сертифікат
Отримати
консультацію
Замовлення консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення онлайн консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення консультації у Житомирі
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення cімейної консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення подарункового сертифікату
Для того, щоб замовити сертифікат, залиште свої контактні дані
Кількість консультацій у сертифікаті
Made on
Tilda