МЕНЮ

Марина Ігнатюк

Вам потрібна професійна психологічна допомога, але ви не можете виділити час, щоб зустрітися з фахівцем особисто або ж цьому перешкоджає відстань – ви перебуваєте в іншому місті, країні? Дистанційне психологічне консультування – сучасний підхід до вирішення психологічних проблем, який дає змогу отримати професійну допомогу у зручному для вас форматі. Послуга онлайн-консультування дозволить вам отримати допомогу фахового психолога без необхідності приїзду в його кабінет. Вам достатньо узгодити час для проведення онлайн-сесії через Skype, Viber, WhatsApp, Zoom чи Facebook Messenger і зробити дзвінок.

Онлайн-консультація психолога, сімейного психолога, сексолога

Послуга онлайн-консультування дозволить вам отримати допомогу фахового психолога без необхідності приїзду в його кабінет. Вам достатньо узгодити час для проведення онлайн-сесії через Skype, Viber, WhatsApp, Zoom чи Facebook Messenger і зробити дзвінок.
Вартість:
800 ₴
Отримати онлайн
консультацію
Отримати онлайн
консультацію
Моє покликання – допомагати людям стати щасливими, задоволеними та впевненими у собі! Разом ми вирішимо такі проблеми, як: складнощі у відносинах, емоційна залежність, любовні трикутники, розлучення, зради, проблеми в інтимному житті, близькості, сексуальності, різні форми сексуальних розладів, допомога жертвам насильства, низька самооцінка, депресія, невдоволення собою, невпевненість у собі, труднощі в комунікації, проблеми у вибудовуванні особистих кордонів, сексуальне виховання підлітків і дітей тощо.
Моє покликання – допомагати людям стати щасливими, задоволеними та впевненими у собі!
Пам'ятайте, що ніколи не пізно змінити життя на краще! Зверніться і отримайте професійну консультацію!
За останні роки ситуація на ринку психологічних послуг суттєво змінилася: люди почали більш серйозно ставиться до своїх психологічних проблем, вважаючи за краще вирішувати їх не за допомогою побутових порад родичів та друзів, а звертаючись до професійних психологів. Одним із факторів, що дозволив здійснити серйозний прорив у цій галузі, стала можливість отримувати психологічну допомогу в онлайн-режимі.

Консультація психолога онлайн

Консультація в режимі онлайн може проводитися з будь-якої точки земної кулі при наявності інтернету і вашого бажання.
Велика варіативність вибору часу дає можливість максимально зручно вписувати терапевтичні сесії у ваш розпорядок дня.
Економія часу: не треба стояти в заторах, штовхатися в громадському транспорті. Що особливо актуально в умовах великого міста, де проїзд до місця зустрічі з психологом займає іноді більше часу, ніж сама консультація.
Можливість самостійного вибору комфортного приміщення для спілкування з фахівцем. Вибір місця зустрічі стає виключно прерогативою клієнта; це дає йому можливість отримати консультацію в зручній і комфортній обстановці, що знижує рівень стресу.

Переваги онлайн-
консультування:

Працюючи в режимі онлайн, фахівцю простіше забезпечити конфіденційність і анонімність в ситуації, коли клієнт побоюється зустріти своїх знайомих або колег в офісі психологічного центру або по дорозі до нього.
Онлайн-консультація психолога дає технічну можливість зберегти повідомлення в чаті, передавати файли, домашні завдання, записувати дати майбутніх зустрічей.
Зазвичай онлайн-консультація коштує трохи дешевше очної, оскільки з неї виключається плата за оренду приміщення, в якому психолог веде свої прийоми.
Не вагайтеся і записуйтесь на онлайн-консультацію прямо зараз, якщо Вам необхідна підтримка і допомога фахового, досвідченого психолога. Зі своїми клієнтами я створюю безпечне, конфіденційне та професійне середовище, в якому ми працюємо разом, щоб подолати проблеми у стосунках, сприяти змінам в особистому житті, підняти самооцінку, покращити сексуальне здоров'я, досягнути щастя й благополуччя в різних сферах життя.
Отримати онлайн
консультацію
Отримати онлайн
консультацію
800 ₴
Вартість:
1
2
3
4

Чому люди звертаються до мене знову?

У своїй роботі я застосовую ефективні й новітні методики терапії для вирішення ваших проблем і прагну досягнути високого трансформаційного результату.
Я працюю з делікатними та інтимними проблемами, тому гарантую вам повну конфіденційність.
Чуйність, співчуття дає можливість краще зрозуміти переживання та тонкощі внутрішнього світу співрозмовника і того,
що з ним відбувається.
Ми довіряємо одне одному, на час нашої співпраці я – ваш вірний друг і помічник. Розуміння та уважність до ваших проблем – це основа моєї роботи!
Висока результативність
Анонімність
Емпатійність
Повна довіра та відкритість
1
2
3
4
Я, Марина Ігнатюк – дипломований психотерапевт, практикуючий психолог, сексолог, тренер-консультант. Професійно займаюсь психологією з 2014 року. Люблю свою роботу, постійно вдосконалюю знання, підвищую професійний рівень. Допоможу виявити причини проблем і розібратися у своїх бажаннях. Я тактовна, реалістична, наділена емпатією, дбайливо ставлюся до почуттів інших, вмію підтримати. Будемо працювати разом, щоб сприяти позитивним змінам.

Крім того, я займаюсь просвітою: проводжу тренінги, воркшопи для батьків щодо сексуального виховання підлітків і дітей тощо.

Якщо ви дійсно готові змінити своє життя на краще — запишіться до мене на консультацію.

Про мене

2021 – Когнітивно-образна терапія А. Колендо-Смирнової
2020 – Курс «Вся правда про жіночий оргазм і його пробудження», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2019 – Курс «Навички для психологічного відновлення», National Center for PTSD, USA
2019 – Курс «Сексуальне здоров'я чоловіка та жінки», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2018 – Курс «Сексуальна терапія, психологічне консультування сексуальності», Житомирська обласна асоціація практикуючих психологів, психотерапевтів, освітній тренінговий центр «Психологія життя», М. Жидко
2018 – Курс «Психосексуальний розвиток дітей», Наукова сексологія, О. Василенко, Санкт-Петербург
2017 – 2019 – Житомирський державний університет ім.
І. Франка, професійна кваліфікація – магістр психології, психолог
2018 – Курс «Техніки роботи з емоційно залежними відносинами», Школа «Сучасна психологія», А. Федоров, О. Кущ, Київ

2018 – Психоаналіз за 90 хвилин, Житомирська обласна асоціація фахівців соціальної сфери
2018 – Курс «Використання метафоричних карт в психотерапії», Школа «Сучасна психологія», А. Федоров, О. Кущ, Київ
2017 – Арт-терапія, ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», ART-PRAKTIK, Київ
2015 – 2017 – Курс «Короткострокова психотерапія», Житомирська обласна асоціація практикуючих психологів, психотерапевтів, освітній тренінговий центр «Психологія життя» М. Жидко, Харків
2015 – Психодрама, Українська спілка психотерапевтів, Київ
2014 – 2016 – Курс «Транзактний аналіз», Школа професора П. Горностая, Київ
2014 – 2016 – Курс «Психодрама», Школа професора П. Горностая, Київ
2014 – Теорія та практика психологічного консультування Школа професора П. Горностая, Київ

Освіта

Сертифікати

Відповіді на поширені запитання

1. Як проходить консультація сімейного психолога?
Звісно, сімейні проблеми краще вирішувати як в парі, так і з кожним партнером окремо. Якщо парне звернення з тих чи інших причин неможливе, я проводжу консультацію лише з одним із партнерів. Перший етап надання сімейної психологічної допомоги – це знайомство і розповідь про те, що вас турбує і що ви хочете поліпшити у стосунках. Далі ми обираємо метод психотерапії і працюємо з вашою проблемою.
2. Я чув (ла), що психолог – це людина, яка тільки слухає і нічим не допомагає реально. Це так?
Вислуховування проблеми і переживань клієнта – це лише початковий етап нашої співпраці, який необхідний для того, щоб зрозуміти задачу і встановити довірливі взаємини. Основна мета психокорекції – це трансформація, зміни і покращення вашого життя. Я працюю комплексно, мій підхід включає в себе психодинамічні, особистісно-центровані концепції; тілесно-орієнтовану, емоційно-фокусовану, імаго-, когнітивно-поведінкову терапію, психоаналіз тощо.
3. Скільки триває терапія?
Тривалість однієї консультації – 50 хв. Кількість сеансів, які будуть необхідні для вирішення вашої проблеми, визначається індивідуально і залежить від масштабів та складності задачі. Комусь вистачає кількох консультацій психолога, щоб відновити ефективне та продуктивне життя. Іншим необхідна більш тривала терапія. Я зацікавлена в тому, щоб ефект від нашої співпраці настав якомога швидше.
4. Як здійснюється оплата за консультації?
При бронюванні консультації в кабінеті психолога необхідно внести 50% від вартості послуги. Інша частина вартості здійснюється по завершенню сеансу.

Онлайн-консультування здійснюється за 100% передоплатою. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок (-10% від вартості, починаючи з 5-ї консультації).

5. Як проходить консультація у психолога-сексолога?
Ми знайомимося й обговорюємо особисте розуміння клієнтом проблеми, яка його турбує. Часто розлади інтимного характеру мають психологічні причини, тож передусім ми з'ясовуємо чи ваша проблема має тільки психогенний характер чи й фізіологічний, і тоді є також необхідність обстеження у терапевта, фізіотерапевта, уролога, андролога або гінеколога. Потім ми обираємо найбільш ефективний варіант психотерапії і працюємо до отримання позитивного результату.
6. Мені соромно, я боюсь зізнатися у своїх проблемах та особливостях. Як бути?
Довіра і конфіденційність – основні засади моєї роботи. Я розумію, як важко буває людині відкритися й озвучити найпотаємніше, тому ставлюся до ваших секретів із турботою й повагою. Будь-які відомості, передані мені під час консультації, особистість клієнта і сам факт прийому є конфіденційною інформацією і не передаються третім особам. Я не займаюся осудом чи оцінюванням вчинків клієнта згідно соціальних норм та правил. Як спеціаліст я орієнтуюся виключно на проблему звернення. Незалежно від вашої гендерної ідентичності, сексуальності, статусу стосунків або особистої ситуації, я буду прагнути підтримати вас і допомогти.

Замовте консультацію

НАВІГАЦІЯ
Залиште номер вашого мобільного телефона і я зв'яжуся з вами
КОНТАКТИ
Отримати
консультацію
800₴
Вартість:

Консультація психолога онлайн

800 ₴
Отримати
консультацію
Вартість:

Консультація психолога Житомир

1000 ₴
Отримати
консультацію
Вартість:

Сімейна консультація
(для 2-х осіб)

Замовити
сертифікат
3600 ₴ - п'ять консультацій (10% знижки)
800 ₴ - одна консультація

Подарунковий сертифікат

Отримати
консультацію
Отримати
консультацію
Замовити
сертифікат
Отримати
консультацію
Замовлення консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення онлайн консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення консультації у Житомирі
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення cімейної консультації
Для того, щоб замовити консультацію, залиште свої контактні дані
Замовлення подарункового сертифікату
Для того, щоб замовити сертифікат, залиште свої контактні дані
Кількість консультацій у сертифікаті
Made on
Tilda