Блог Марини Ігнатюк

Про що мовчать жінки у ліжку?

Про що мовчать жінки у ліжку?

У ліжку зазвичай приділяється більше уваги фізичному контакту та чуттєвим відчуттям, аніж розмовам. Тому багато жінок часто мовчать про свої справжні бажання, потреби та відчуття під час сексу.

Багато жінок можуть соромитися висловлювати свої бажання з різних причин, наприклад, через невпевненість у собі або страх осуду «що подумає про мене партнер», або через страх образити партнера тощо.

Жінки можуть мовчати, якщо статевий акт починається зарано, коли жінка недостатньо збуджена, навіть якщо секс їй не подобається.

Ще одна важлива тема, про яку жінки можуть мовчати, - це відсутність оргазму чи задоволення. Дуже часто жінки можуть вдавати, що все гаразд, щоб не образити партнера, тоді як насправді вони не відчувають задоволення. Багато хто також може мовчки терпіти болісні відчуття чи дискомфорт під час сексу через страх розчарувати свого партнера.

Також жінки можуть мовчати про свої фантазії та бажання. Багато хто хоче спробувати щось нове або задовільнити свої сексуальні фантазії, але соромляться сказати про це.

Дуже важливо, щоб у сексуальних взаємостосунках був простір для відкритого та чесного спілкування, включаючи обговорення бажань та потреб кожного партнера. Відкритість і взаємоповага допоможуть обом партнерам почуватися задоволеними, що сприяє гармонійним сексуальним відносинам.

Якщо ви відчуваєте страх, сором, невпевненість, Запишіться на консультацію. Отримавши професійну допомогу психолога-сексолога, зможете знайти причини та пропрацювати їх.
Made on
Tilda