Блог Марини Ігнатюк
Сексологія

Передчасна еякуляція

Передчасна еякуляція – це сексуальна дисфункція, стан, при якому чоловік не може контролювати ступінь сексуального збудження, сім’явиверження відбувається до або одразу після початку статевого акту. Рання еякуляція у чоловіків трапляється в будь-якому віці. Досить часто на початку статевого життя, коли хлопець перезбуджений або сильно нервує. Найчастіше такі розлади проходять з віком – після отримання достатнього сексуального досвіду.

Впевненість у собі та у своїх сексуальних можливостях, коли обидва партнери задоволені якістю і тривалістю статевого акту – це, мабуть, найбільше бажання для кожного чоловіка. Буває, що навіть передчасне сім’явиверження не надто турбує пару – і це нормально, адже основою здорових стосунків є прийняття партнера і довіра одне до одного. Втім, якщо чоловік досягає оргазму швидше, ніж партнер отримає задоволення – це не означає, що потрібно змиритися зі своєю сексуальною особливістю. Ви можете подовжити задоволення і збільшити тривалість статевого акту. Консультація психолога, сексолога допоможе визначити причини дисфункції та повернутися до повноцінного сексуального життя.

Рання еяколяція, яка виникає лише час від часу, не є суттєвою проблемою, оскільки вона може бути пов’язана з певним стресом або напругою, які минають. Але, якщо неможливість контролювати процес еякуляції відбувається тривалий час, варто розглянути психологічні або ж фізіологічні причини, які потребують більш тривалої роботи з їхнього усунення.

Для виявлення наступних фізіологічних причин необхідне обстеження у андролога:
• урологічні та ендокринологічні проблеми;
• підвищена чутливість голівки статевого члена;
• вживання лікарських засобів або психоактивних речовин, які порушують процес еякуляції.

Причиною швидкої еякуляції можуть бути і психоемоційні чинники:
• тривога, емоційний дискомфорт у момент інтимної близькості;
• хибні уявлення про чоловічу силу, негативні психоемоційні твердження;
• психологічні блоки, страхи (наприклад, страх не виправдати очікування або заразитися);
• домагання або насильство;
• ослаблена ерекція;
• тривалий стрес тощо.

У наш час передчасне досягнення оргазму – це досить поширена проблема серед чоловіків, але існує багато способів і технік її вирішення. Для цього необхідно записатися на прийом до психолога.

Я допоможу у вирішенні психологічних питань, які пов’язані з сексуальною девіацією та навчу контролювати еякуляцію. Запишіться на консультацію і отримайте професійну допомогу психолога-сексолога.
Made on
Tilda