Блог Марини Ігнатюк
Сексологія

Як отримати задоволення в ліжку?

Як отримати задоволення в ліжку?

Вчені з Університету Торонто з'ясували, що жінки досягають піку насолоди в ліжку майже вдвічі рідше, ніж чоловіки. В ході дослідження фахівці провели опитування серед 1683 гетеросексуальних пар. Чоловіки і жінки повинні були розповісти, як часто вони відчувають оргазм і як часто, на їхню думку, це відбувається з партнером. З'ясувалося, що регулярно відчувають оргазм 87% чоловіків і лише 49% жінок. При цьому майже половина чоловіків помилилася щодо оргазму своїх дам. Серед жінок відсоток помилок значно менший – лише 14%. Дослідження довело, що жінки часто симулюють оргазм, аби порадувати партнера. Це свідчить, що, не зважаючи на сексуальну свободу та відкритість інформації, більшість жінок досі є доволі зажатими у вираженні своїх справжніх відчуттів та бажань під час сексу.
Як же допомогти собі отримати задоволення і досягнути сексуальної розкутості?

Поради жінкам
Виражайте свої бажання
Найчастіше чоловіки не соромляться сказати чи показати чого вони хочуть. Представники сильної статі, як правило, не мають забобонів щодо цього і сміливо виражають власні сексуальні бажання, а часом бувають в них навіть надто наполегливі. Водночас жінки переважно соромляться сказати про те, що їм приємно, чого вони прагнуть в інтимній сфері, всю свою поведінку в ліжку направляючи на те, щоб гарно виглядати і задовольнити партнера. Цьому, безумовно, сприяють соціокультурні передумови, проте час, коли жінка була лише об’єктом для задоволення чоловічих сексуальних фантазій, давно минув. Розмовляти з партнером про секс і про те, чого вам хочеться в ліжку ПОТРІБНО. Більше того, чоловік буде щасливий, якщо ви поділитеся з ним своїми бажаннями, оскільки сам він ніколи не здогадається, що вас збуджує. Відпустіть свої страхи, пам'ятайте, що ваш обов’язок у ліжку – отримувати задоволення, і що партнер насправді теж дуже хоче зробити вам приємно. Оскільки для чоловіка ваш оргазм – це привід пишатися собою. Як тільки ви це усвідомите, вважайте, що шлях до прекрасного сексу наполовину пройдений.

Забудьте про власний вигляд
Жінки часто незадоволені своєю фігурою, шкірою, волоссям. Більшість соромляться постати перед чоловіком в оголеному вигляді і не можуть розслабитися в ліжку. Але ж скутість заважає отримати задоволення від сексу не тільки вам, а й партнеру. Знову ж таки, важко уявити чоловіка, який буде обмежувати себе в насолоді від сексу через зайві кіло чи поганий педикюр.
Натомість представниці слабкої статі у багатьох випадках настільки стурбовані власним виглядом, станом шкіри, вагою, целюлітом, ступенем поголеності, запахом тощо, що стають буквально паралізованими в ліжку. Звісно, елементарні правила гігієни – це святе. Ви маєте гарно пахнути, бути чистими й охайними, в усьому іншому чоловіки далеко не такі критичні до жінок, як самі жінки до себе. Багатьом чоловікам насправді подобаються дами з формами, а про існування целюліту вони б і не знали, якби самі жінки їм про це не нагадували. Ваше ліжко – це не подіум, і виглядати в ньому, як королева краси, ви не зобов’язані. Розслабтеся, будьте природною, розкутою, вільною і живою – це напевне сподобається вашому партнеру. Чоловікові куди важливіший факт, що вам із ним добре, ніж те, як ви виглядаєте під час сексу. Якщо у вас уже відбувається статевий акт, то ви вже однозначно подобаєтесь йому. Пам’ятайте про це!

Фантазуйте
Чоловіки значно частіше, ніж жінки, дивляться порно. Можливо, перегляд «полунички» в тому числі дозволяє їм бути більш розкутими і більш вільно виражати власні фантазії. Якщо у вас є певні бажання, про які ви соромитеся сказати, не поспішайте. Спершу з головою пориньте у свої сексуальні фантазії, до найдрібніших подробиць уявіть, як і в яких позах все повинно відбуватися, подивіться еротичні фільми – мозку потрібна візуалізація. А потім сміливо пропонуйте втілити сексуальну мрію в реальність, адже тепер ви точно знаєте, що робити.

Не імітуйте задоволення
До симуляцій та брехні у ліжку схильна більшість жінок. Мотивують вони це тим, що хочуть порадувати своїх партнерів. Втім, чоловіки, які дізнаються, що їхня жінка імітує оргазм, як правило, дуже засмучуються і ефект від такої «радості» виявляється прямо протилежним. Адже самооцінка чоловіка значною мірою ґрунтується на уявленні про власну спроможність задовольнити партнерку. І тут з’ясовується, що ця спроможність була ілюзорною! Звісно, це не так легко – почати говорити про свої справжні відчуття і направляти партнера таким чином, щоб ваш оргазм був реальним, а не театральним. Втім, лише так можна досягнути справжнього задоволення – власного від правильних рухів та пестощів, і задоволення партнера – від усвідомлення, що він здатен вас задовольнити. Повірте, це того варте!

Будьте з тими, хто вас любить
Жінки набагато більш вразливі емоційно, ніж чоловіки, і це природно. Жінці важко встановити довірливі та щирі сексуальні стосунки з чоловіком, в якому вона не впевнена. Якщо він не достатньо кохає і цінує жінку, вона буде підсвідомо прагнути йому догодити, завоювати прихильність, у тому числі через ліжко – намагаючись вдати із себе спокусливу кішечку, часто ціною власного задоволення. Але завоювати любов через секс навряд чи вдасться. Якщо чоловік першочергово розглядає вас виключно як сексуальний об’єкт і не зацікавлений у вашому щасті, то такий партнер лише примножить негативний сексуальний досвід. Натомість люблячий чоловік, який дійсно прагне принести вам радість і задоволення, здатен допомогти навчитися любити себе і зрозуміти власні сексуальні бажання. З таким партнером можна розкритися й бути собою. Вочевидь, любов – це одна з найважливіших умов справді вільного, радісного та здорового сексу.

Звісно, ці поради не є вичерпними. Існують психогенні фактори, які унеможливлюють вільне сексуальне самовираження. Причин, чому ви відчуваєте скутість чи сором у ліжку, є безліч. Як і безліч шляхів їх вирішення.
Для того, щоб розібратися у ваших проблемах в індивідуальному порядку, запишіться на консультацію, і отримайте підтримку, яка допоможе в досягненні гармонії та задоволення в інтимній сфері.
Made on
Tilda